1. Обсмажені і подрібнені кавові зерна виварюють протягом чотирьох годин у воді, поки вона не екстрагує всі його речовини, а потім пропускають через фільтр і випарюють;
2. висушують у вакуумі і отримують каву в гранулах.
В розчинній каві багато домішок
Кава і організм.
Розчинну каву не рекомендується вживати людям, що страждають на атеросклероз, ішемічним захворюванням серця, хворобами нирок, а також при гіперзбудливості і безсонні. До того ж він сприяє виникненню гастриту, печії і зниженню чоловічої потенції.
Кава-наркотик.
Як відомо, в каві міститься кофеїн, який викликає звикання. Розчинна кава містить кофеїну на 50% більше, ніж натуральна. При відмові від кави людина відчуває "кавову ломку", наслідком якої є сонливість, загальмованість, головний біль, дратівливість і нудота.
Кава-отрута.
Сучасна розчинна кава містить всього 15% речовин натуральної кави, інші 85% складаються з домішок, які використовують з метою зниження собівартості розчинної кави. У нього можуть додаватися такі добавки як ячмінь, овес, злакові культури, кавове лушпиння, стабілізатори і штучний кофеїн, також використовуються спеціальні ароматизатори. Проте всі ці добавки чинять негативний вплив на організм людини і можуть викликати проблеми зі здоров'ям (порушення в роботі серця, печінки і шлунка).
Щоб визначити чи є в каві добавки, потрібно просто капнути пару крапель йоду в готовий напій. Якщо кава посиніє, то в ній містяться добавки та домішки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?