За наявності у вас відповідних симптомів потрібно одразу йти до лікаря, а не сподіватися, що все минеться самостійно.
аритмія
Порушення ритму більшість пацієнтів чудово відчувають. Вони відчувають серце, що нерівно б'ється, його зупинки, завмирання, а також напади серцебиття. Такі ознаки вказують на аритмію. З нею жарти погані: треба одразу бігти до лікаря. Тут ніякого самолікування та міркувань не повинно бути.
Як правило, терплять люди і стенокардію. Класичне захворювання проявляється задишкою, тяжкістю у грудях, больовим синдромом у лівій половині грудної клітки. Ці болі виникають або за фізичного навантаження, або при стресі. Вони, як правило, стискають, давлять, пекучі, можуть віддавати в спину, шию або ліву руку.
Але річ у тому, що всі ці неприємні відчуття під час відпочинку, найчастіше, зникають. Поки йшов у гору чи піднімався сходами – відчував біль. Сів перевести подих – серце відпустило.
Якщо у вас теж таке є, тоді потрібно вчасно йти до лікаря та лікуватися так, як він призначив. Для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями важливо хоча б раз на рік проходити обстеження: здавати кардіограму, аналізи, зробити, якщо потрібно, УЗД серця, при необхідності повісити монітор.
Тож прислухайтеся до власного тіла і будьте здоровими!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою