1. Дрібний пил, який залишився під час виробництва чаю, здатен швидко зафарбувати твій напій, але він не володіє багатьма корисними властивостями цільного чайного листа. Але виробники економлять навіть на чайному пилу. Що тільки не можна знайти в пакетику з чаєм: сміття, яке залишилося після виробництва чаю, кору дерев, траву, а також прострочений або зіпсований крупнолистовой чай. За результатами досліджень, лише 10% чайних пакетиків можна назвати чаєм.
2. Ароматизатори. Щоб вміст пакетика добре пах, а також мав привабливий колір, виробники додають барвники та ароматизатори. Чим дешевше чай, тим, найімовірніше, ароматизатори менш якісні. І найсумніше, що зустрічаються випадки, коли сорт чаю визначається набором барвників.
3. Пакетик. Якщо ти візьмеш повністю натуральний пакетик, який виготовлений з бавовни, він розмокне у воді набагато раніше, ніж завариться чай. А смоли, якими просочують упаковки з чаєм, можуть тільки нашкодити організму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кращі народні засоби проти запору 4. Фтор. У вмісті цих, на перший погляд, нешкідливих пакетиків вміст фтористих речовин перевищує норму більш ніж у 2 рази. Це призводить до захворювань шкіри, суглобів, зубів, і навіть є причиною виникнення раку.
5. Грибок. В чайних відходах відмінно себе почуває грибок і афлатоксин, який є продуктом життєдіяльності грибів. Ця токсична речовина згубно діє на печінку і, на думку багатьох учених, провокує розвиток пухлин в ній.