Специфіка методу На думку багатьох педіатрів, гомеопатія ефективніша саме в дитячому віці, тому що організм краще реагує на препарати. Гомеопатія не має побічних дій. Значить, не загрожують ускладнення і алергії.
Хороший спеціаліст обов'язково поцікавиться здоров'ям матері, особливостями протікання вагітності, дізнається, яку їжу воліє дитина, в якій позі спить, уточнить ще тисячу деталей, кожна з яких важлива. Перший прийом триває 60-90 хвилин. Потрібно також розуміти, що похід до гомеопата - не разова акція, а тривалий процес. Навіть якщо ви йдете до фахівця в профілактичних цілях. Оптимальна схема виглядає так: спостереження гомеопатом-педіатром дітей до 1 року життя - 1-2 рази на місяць; від 1 року до 3 років - 1 раз на 3 місяці; далі - 1 раз в 6-12 місяців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи шкідлива гомеопатіяПоказання до застосуванняНа думку британського гомеопата-педіатра Дональда Фубістера, лікувати можна практично всі дитячі захворювання як в гострих, так і в хронічних стадіях. Астма, ацидоз та інші психосоматичні недуги, лор-захворювання, порушення травлення, нервозність - спектр впливу гомеопатії широкий.
При цьому фахівці чітко розділяють підхід до лікування гострих станів і хронічних хвороб. Сьогодні лікарі-гомеопати істотно розширили список показань. Так, за допомогою гомеопатичних засобів можна надавати першу допомогу при укусах, ударах, опіках, порізах, переломах, розтягненнях, теплових і сонячних ударах.