Капуста брокколі - один з найкорисніших і вітамінізованих сортів капусти. У брокколі міститься багато вітаміну С, фолієвої кислоти, калію, клітковини, бета-каротину і антиоксидантів. Ці речовини здатні поліпшити роботу мозку. Їсти брокколі найкраще в відвареному або паровому вигляді.
Найкориснішими сортами
риби вважаються найбільш жирні: форель, лосось, сардини. Кислоти Омега-3 покращують роботу клітин мозку. Їсти рибу рекомендується двічі в тиждень, щоб наситити мозок усіма необхідними речовинами. Крім позитивного впливу на розумові здібності, риба покращує також стан шкіри, волосся і нігтів.
Горіхи сприятливо впливають на центральну нервову систему, завдяки вмісту в них дубильних речовин: цинку, заліза, магнію. Вони активізують розумові процеси і покращують пам'ять. Також горіхи здатні захищати клітинні мембрани мозку і насичувати підкірку необхідної для плідної роботи енергією.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім ознак того, що вам треба звернутися до кардіологаУ
какао-бобах містяться антиоксиданти поліфеноли, які покращують всі функції організму, в тому числі і пам'ять. Продукти, що містять какао, збільшують швидкість реакції і є профілактикою хвороби Альцгеймера. Тому старайся вживати цей зігріваючий напій хоча б кілька разів на тиждень.
У
молоковмісних продуктах багато кальцію і вітаміну С. Виявляється, ці мікроелементи корисні не тільки для кісток і імунної системи, але і для мозку. Молочні продукти покращують пам'ять і заспокоюють нервову систему. Тепле молоко з медом, наприклад, може не тільки позбавити від застуди, а й допомогти заснути при безсонні.