Зважаючи на те, що цистит - захворювання, яке "вражає" не лише сечовивідну систему, але й нирки, статеві органи тощо, то лікування повинне бути комплексним. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем!
Монурал. Ефективний і недорогий засіб проти практично всіх мікроорганізмів, що населяють сечовий міхур. Зручність прийому полягає в одноразовій дозі на ніч, бажано після звільнення сечового міхура. Максимальна концентрація досягається через 2,5 години після прийому, достатньо дози 3 грамів для результативного лікування.
Ноліцин. Похідна речовини – фторхинолона дестабілізує молекули ДНК мікробів, що призводить до їх загибелі. Дає високий результат при лікуванні циститу від багатьох штамів бактерій, має широку антибактеріальну дію. Перевага препарату в тому, що він концентрується в сечі, при цьому у тканинах і крові не накопичується.
Основне протипоказання - не можна приймати хворим молодше 18 років, так як в цьому віці відбувається формування кісткової системи. Так само з обережністю слід приймати вагітним жінкам і хворим на епілепсію, атеросклерозом і при порушеннях кровообігу в тканинах мозку.
Палін. Антибіотик ряду хінолонів. Призначається при запальних захворюваннях нирок, циститах. Більш ефективний, якщо провести тест на чутливість до піпемідової активної кислоти.
Норфлоксацин. Антибіотик відноситься до ряду препаратів фторхінолонового типу. Подібними препаратами вважаються ципрофлоксацин і офлоксацин.
Фурадонін. Його принцип дії полягає у порушенні синтезу клітинного білка молекули вражаючого мікроорганізму. Курс лікування – 7-10 днів, беруть всього 100 мг препарату. Призначають засіб 3 або 4 рази на день незалежно від вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю води.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен