Гіпотонікам відомо як це - постійно втрачати свідомість, гріти холодні руки та ноги... Ліки не завжди допомагають, а іноді здатні викликати й чимало побічних ефектів. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
При зниженому тиску категорично забороняється влаштовувати розвантажувальні дні
Розмаринова ванна. Для приготування цілющих купань потрібно взяти 2 ст. л. сухого розмарину і залити двома склянками окропу. Через годину настій процідіть, вилийте у ванну, наповнену теплою водою. Постарайтеся повністю розслабитися, полежавши не менше 40 хвилин.
Женьшеневий відвар. Цілющий корінь давно відомий своїми корисними властивостями. Для приготування засобу вам потрібно подрібнити на тертці женьшень і залити склянкою гарячої рідини на годину. Приймають по столовій ложці три рази на добу.
Якщо ви придбали в аптеці готову настоянку, то її п’ють по 20 крапель за півгодини до початку трапези.
Ялівець. Почніть прийом з 5 ягід в день, поступово збільшуючи до 15 штук. Через два тижні зробіть перерву і оцініть свій стан.
Лікарський збір. Візьміть в пропорції 1:1 звіробою і деревію. Залийте 300 мл крижаної рідини і поставте на вогонь. Після закипання, поставте в темне місце на добу. Рекомендовано приймати по 50 мл щодня протягом місяця.
При зниженому тиску категорично забороняється влаштовувати розвантажувальні дні і дотримуватися суворої дієти. Обмеження в їжі, голодування спровокують у гіпотоніків втрату свідомості. Щоб підтримувати стабільний стан стежте за харчуванням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен