1.Стриманий зовнішній вигляд.
У кожної професії дрес-код різний, проте, здебільшого, це діловий стиль. Ви повинні виглядати не дуже строго, але й не надто яскраво. Волосся краще зібрати. Можете одягти годинник - це створює враження відповідальної людини. Одягайтеся в один тон та підбирайте стримані аксесуари й макіяж. Але не забувайте про почуття смаку.
2. Влаштовуватися на роботу прийшли ви.
Це дуже важливо. Не диктуйте свої правила, цікавтеся концепцією роботи фірми, в яку прийшли. Ви маєте розуміти, що ваше завдання презентувати себе в своїх найкращих якостях та зі своїми досягненнями. Але тут нема місця пихатості та зверхності.
3 Не брешіть.
Ви можете бути не до кінця відвертими, але зобов'язані казати правду. Брехня все одно з часом відкриється, а вам важливо зацікавити роботодавця реальними речами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять кроків які покажуть яка ваша самооцінка4. Висловлюйте зацікавленість.
Ви маєте відповідати на питання так, ніби хочете потрапити саме в цю фірму. Продемонструйте ваші навички і ззверніть увагу на те, що розвиватися ви хотіли б саме тут.
5. Не жалійтеся на проблеми.
Будь вони фінансові чи особисті, а роботодавець подумає, що ви не можете самі впоратися. До того ж, якщо у вас нестійке становище, чи зможете ви спокійно працювати? Щоб таких сумнівів не виникало, краще не бовкати зайвого.
6. Будьте щирими.
Вам роботодавець теж жива людина. Не бійтеся усміхатися, жартувати, проявити у якомусь місці слабинку, дати знати, що ви хвилюєтеся. Це природні процеси. І роботодавець буде радий, що ви нічого від нього не приховуєте.