1. Міняємо звичний алгоритм справ. Наш мозок потребує нових стимулів, щоб підтримувати активну увагу та інтерес. Спробуйте зробити буденні завдання в іншій послідовності, в інший час, в іншому кріслі або з різними людьми, з якими раніше ви цього не робили. Складіть для себе порядок денний: організуйте стратегічно виконання завдань і ваш рух до мети.
2. Зрушення у звичних забов'язаннях. Якщо обов'язки дуже однорідні або ви виконуєте якесь коло звичних обов'язків протягом усього часу роботи в компанії, варто обговорити з начальником зміну навантаження та виду діяльності. Запропонуйте освоїти нове і не бійтеся відчути себе в ролі учня. Ми ж насправді вчимося все життя, так чому ж не отримати нові знання та навички для внесення новизни в роботу?
3. Не відмовляйтеся від спілкування з колегами або допомоги з їх боку. Навіть якщо вам властиве суперництво, то варто спробувати почути чужу думку про поточні завдання або обговорити з колегою рутину. Не відмовляйтеся від можливості освіжити розуміння аспектів вашої роботи з іншого боку, а також від допомоги, якщо такі пропозиції будуть.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як подолати конфліктну ситуацію4. Намалюйте «ментальну карту». Якщо ваша робота над певним проектом знаходиться в стані стагнації, знайдіть візуальний вихід із глухого кута. Намалюйте схему з головною темою посередині аркуша паперу, обведіть її в коло і проведіть 10 маленьких ліній навколо кола, як промені у сонця. У кінці кожного променя напишіть ідею або задачу, яка пов'язана з центральною темою, і яка сприяє прогресу в роботі над проектом.
5. Розширте свої горизонти. Знайдіть об'єктів або предметні області, які надихають вас і заряджають енергією, полегшують використання творчого підходу у вирішенні рутинних завдань. Ми можемо миритися з чим завгодно, коли є щось, що нас захоплює і надихає. Так можна освіжити своє робоче місце картиною, хендмейд-предметом інтер'єру, поставити надихаючу афірмацію на робочий стіл свого комп'ютера.