Сон - це природний режим "підзарядки" організму. Спробуйте не поспати ніч, і все почне валитися з рук, що загрожує надалі не тільки проблемами зі здоров'ям, але і труднощами в звичайному житті. Для тих, хто страждає безсонням, дуже корисними будуть рекомендації від фахівців, як повернути нормальний сон.
Відмовтеся від стимулюючих напоїв в другій половині дня. Кава, чай, газованої води і різні енергетики під забороною. Виявляється, їх дія не тримається пару годин, як всі думали, а аж до ночі, і якщо з кавою і газованими напоями все зрозуміло і обговоренню не підлягає, то чай ще має шанс на вживання, якщо буде з ромашкою або м'ятою, а в ідеалі просто трав'яний.
Не їжте жирну їжу перед сном. Правило не їсти після 6-7 вечора не тільки актуально для тих, хто хоче скинути пару зайвих кілограмів, але і для тих, хто довго не може заснути. Справа в тому, що важкий шлунок дає сигнал нашому мозку, що він ще активний і тим самим не дає нашій голові, скажімо так "вимкнутися". Коли ж їжа вже переварена, як правило, сон як рукою зняло. Тому за кілька годин до сну тільки той самий трав'яний чай або гаряче молоко, а також повільні вуглеводи-овочі, каші і фрукти.
Контролюйте емоційний стан. Навряд чи людина зможе заснути у напруженому стані або під час стресу, тут вже треба зібратися всі нерви і знайти умиротворення, а в цьому допоможуть гаряча ванна, заспокійливі аромамасла і спокійна музика. Також радимо заглянути в інтернет магазин постільної білизни і вибрати відповідний вам комплект, який буде радувати вас і ваше тіло.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради для міцного снуГеть телефони та комп'ютери. Вся ця техніка зі своїми електрополем не найкраще заспокійливе для нашої нервової системи, та й до того ж тільки відволікає від сну. Вихід - вимкнути всю техніку або як мінімум, відкласти подалі.
Згадайте про режим дня. Якщо протягом тижня прокидатися і вставати в певний час, то вже незабаром організм звикне, і будемо сам включатися і вимикатися в потрібний час. Спочатку, звичайно, буде важко, але це того варто - і пробудження стануть легшими і засипання якіснішим.
Пам'ятайте, безсоння потрібно і можна побороти. Хороших всім снів!