Багато людей вважають, що розлади харчової поведінки є просто криком уваги до себе , або що це все про бажання, щоб добре виглядати, але в дійсності, розлади харчової поведінки набагато більше, ніж це. Існують три основних розладів харчової поведінки: 1. Анорексія, страх набрати вагу або погладшати 2. Булімія, акт обжерливості через нервове напруження, потім часта блювота 3. Компульсивна обжерливість – обжерливість людини з певних причин, зазвичай керується різноманітнми змінами .
речі, які ви не знали про харчові розлади
Три речі про які ви не знали стосовно розладів харчової поведінки:
1.Вони не лише спотворені тіла
Багато людей вважають, що люди з розладами харчової поведінки хочуть бути стрункішими, і, хоча це вірно до певної міри, багато людей, які страждають на анорексію або булімією діагностовані з психічними захворюваннями не мають ніякого контролю над цим розладом. Розлади харчової поведінки може бути викликано цілим рядом речей, починаючи від травми, сімейних проблем або соціальні проблеми, і часто пов'язані з контролем. Часто це пов'язано з депресією, тривогою і обсесивно-компульсивним розладом. Інколи вони можуть бути генетичними.
2. Харчові розлади бувають не лише у підлітків
Хоча розлади харчової поведінки, як правило, пов'язані з підлітками, будь-яка людина може мати розлади харчової поведінки в будь-якому віці. У дослідженні, опублікованому в 2012 році, в Міжнародному журналі розладів харчової поведінки, знайдені симптоми розладу харчування у 13% опитаних жінок, все у віці старше 50 років, з 66% тих жінок, які повідомили, що вони були незадоволені стосовно їхнього зовнішнього вигляду. Це, так би мовити, більш 50% дівчаток-підлітків, і майже 33% підлітків припускають використання нездорових методів контролю своєї ваги.
3.Люди, які страждають на розлади харчової поведінки не лише товсті і худі
Це поширена помилка, що це легко виявити когось з розладом харчової поведінки. Деякі з найбільш небезпечних наслідків анорексії, булімії і обжерливості речі, які ви не можете побачити, просто глянувши на когось: електролітний дисбаланс, втрата м'язової маси, остеопороз, високий кров'яний тиск і нерегулярне серцебиття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Оладки з цвітної капусти — для дітей і дорослих
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів