Дисфункція щитовидної залозиВ даному випадку ви можете відчувати жар, озноб, занепокоєння, депресію. Разом з тим, ваша пам'ять погіршується. Хоча щитовидна залоза не має відношення до мозку, втрата пам'яті - одна з речей, яку помічає людина при погіршенні свого стану. Проконсультуйтеся з лікарем, щоб з'ясувати, чи є щитовидна залоза проблемою для пам'яті.
Прилив крові, відчуття жаруВас відвідують думки засунути голову в морозильник, а також ви відчуваєте, як ніби ваш мозок огортає туман. Чим більше жінка відчуває жар під час менопаузи, тим гірше їй вдається запам'ятовувати імена або історії. На щастя, жар не травмує мозок і пам'ять відновлюється, коли жар відступає. Однак на втрату пам'яті впливають інші пов'язані з менопаузою симптоми: безсоння і синдром апное.
Недостача снуУ той час як одна частина мозку засинає разом з нами, інша, більш глибока частина, сполучена з пам'яттю та емоціями, стає більш активною. Ті, хто мають проблеми зі сном страждають не тільки від дрібної втрати пам'яті, але також від швидкої стомлюваності днем, розсіяним увагою і уповільненою реакцією. Стандартна рекомендація регулярного восьмигодинного сну всім не підходить. Якщо ви прокидаєтеся втомленими і засинаєте протягом дня, вам просто необхідний додатковий сон.
Занепокоєння і депресіяКілька недавніх досліджень показують, що надмірні переживання перед публічним виступом можуть завдати шкоди вашій пам'яті. Хоча прямого зв'язку не простежується, існує база доказів, що депресія і занепокоєння турбують нервову зв'язок, яка відповідає за розвиток і відновлення пам'яті. Як правило, масштаб психічного розладу пропорційний масштабу проблем з пам'яттю. Затяжні періоди щоденного стресу підвищують рівень кортизолу в мозку, що призводить до втрати синапсів (містки, які з'єднують мозкові клітини один з одним). На щастя, кінець депресії, поліпшення настрою змушують пам'ять поступово відновлюватися.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як залишитись цікавою та бажаною для коханого: топ 6 порадНестача вітаміну В12Вегетаріанці знаходяться в групі ризику щодо дефіциту цього вітаміну. Вагітні, старше покоління, люди зі злоякісним недокрів'ям або мають проблеми зі шлунком (глютенова, гранулематозная хвороба) потребують цьому вітаміні.
Тепер про хороше: хімічні елементи, знайдені в зеленому чаї, можуть допомогти в поліпшенні пам'яті. Деякі речовини, такі як Л-тіанін, прискорюють ріст нових клітин мозку в гіпокампі - частина мозку, що відповідає за коротку пам'ять і запам'ятовування нової інформації. Ймовірно, що поєднання зеленого чаю з іншими здоровими звичками (фізичні вправи, біг) помітно поліпшать вашу пам'ять.