Красива зовнішність притягує наші погляди і в голові часто запалюється "лампочка", яку ми сприймаємо як мимовільну закоханість. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Другого шансу справити перше враження немає ні у кого
Згадайте, як швидко ви оцінюєте незнайомця перед вами? Здається, це відбувається при першому погляді на нього. Виявляється, за симпатію або антипатію відповідають спеціальні процеси в головному мозку, миттєво обробні соціальну інформацію. Короткі фази, коли мозок вирішує, хто нам подобається і чи варто поставити лайк на фотографії, тривають всього кілька мілісекунд.
Підсвідому систему оцінювання вивчили вчені Базельського університету. Вони перевірили, як люди реагують на ті чи інші поняття - будь то назва улюбленої команди або їх супротивників. А швидкість реакції виміряли за допомогою електроенцефалограми.
Дійсно, другого шансу справити перше враження немає ні у кого. А все тому, що наші симпатії в першу чергу визначаються біологічними і генетичними особливостями, а лише потім - соціальними. І це стосується не тільки наших коханих, а й кола наших друзів. Думаєте, ваше близьке коло - випадковість? Ні в якому разі! Світ для однієї компанії навіть пахне однаково.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен