Причини виникнення гіперактивності:Таких причин є безліч і важко виділити декілька головних: поганий екологічний стан, проблими під час вагітності, емоційний стан в родині, часті сварки
Як проявляється гіперактивність?всі діти активні та непосидючі, проте основною ознакою гіперактивності є безцільність активних дій дитини. Він часто встає з-за столу, совається на місці, та конфлікти прозводять до того, що гіперактивність проявляються в дітей як захисна реакція, як бажання відволіктись від негативу.
зазирає у всі закутки, бігає по квартирі та галасує, не концентрує уваги, не може зосередитись.
Як боротись з гіперактивністю?Ні в якому разі не можна пригнічувати активність дитини, адже вона накопичиться всередині і решті все одно виплеснеться, проте з більшою силою, та навіть шкодою для здоров'я дитини. Надмірну енергію потрібно направити в якесь русло.
Можна звернутись за допомогою до психологів, вони допоможуть визначити нахили дитини до спорту чи мистецтва, музики і це допоможе вам розвивати ці нахили дитини, зацікавити її чимось, куди вона й спрямовуватиме свою енергію.
Не варто кричати на дітей чи суворо карати за витівки та його активність. Діти схильні робити те, що їм найбільше забороняють.
Гіперактивність це не хвороба, проте з нею варто боротись.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -ТОП 5 ознак жінки, що любить себе