СамотністьЦей страх штовхає продовжувати відносини, які давно себе вичерпали. Стрімко починати новий роман після хворобливого розриву. Життя здається катастрофою, якщо поруч немає партнера. Не обов'язково улюбленого або хоча б відповідного.
Звичка замовчувати"Над відносинами треба працювати", "Любов варто берегти",- якщо ці фрази перетворюються в щоденну мантру, союз навряд можна назвати щасливим. Чому ж ми не наважуємося поговорити про те, що нас турбує? Висловити думку, відмінну від точки зору партнера?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 речей, які руйнують стосункиЛякає емоційна близькістьЗакохалася в одруженого. Або в нежонатого, який живе в Австралії. Ті, хто регулярно зав'язує відносини з недоступним об'єктом, ймовірно, відчувають неусвідомлений страх близькості. Він часто формується у дітей, чиї батьки поводилися жорстоко, непередбачувано і не давали почуття захищеності.
Страх відповідальностіТакі люди до останнього відтягують шлюб, а у відносинах цінують легкість і відсутність зобов'язань. Це не егоїзм. Причина, як завжди, в дитинстві. Коли батьки не звертають на дитину уваги, їй доводиться створювати вигаданий світ. По-дитячому ідеальний - повний розваг і радощів. І, на відміну від реального, настільки комфортний, що виходити з нього не хочеться ні в 20, ні в 50 років.