Сьогодні вступати у дискусії на різноманітні теми, сперечатись стало дуже модним. Суперечки чутно звідусіль, проте приймати думку іншого готові далеко не усі. Про те, як відстояти свою дімку читайте далі.
слід грамотно вести себе при суперечці
Тих. хто сперечається просто заради суперечки у соцмережах вже давно почали називати тролями. Так, говорять про провокаторів, які навмисне вас чіплятимуть лише для того. щоб вивести з себе. Тролінг особливо поширений у соцмережах хоча б тому. що там вони відчувають власну всесильність та безкарність за будь-який свій вчинок.
Етика спілкування завжди діє при спілкуванні з живою людиною. А от коли спілкування переносится у віртуальний вимір, тоді вже рамки етикету розширюються. якщо не зникають зовсім.
Перш за все коли вас починають тролити слід зрозуміти чому саме ви ступили у цю суперечку і продовжуєте її. Якщо для вас немає об'єктивних цілей не варто продовжувати сперечатись.
Після цього варто спробувати зрозуміти чому людина, яка займається тролінгом це робить. можливо зрозумівши причини ви зможете допомогти.
Говоріть від себе і лише свою думку. Також варто оцінювати лише вчинки людини та не переходити на особистості. Слід визначити для себе як ви реагуватимите на критику, просто припините розмову, продовжуватимете іронізувати, чи намагатиметесь припинити суперечку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі