Український психіатр Євген Скрипник зазначає, що багато пацієнтів просять виписувати їм ліки на травах, а не антидепресанти.
Лікування депресії травами
Чомусь «ліки» на травах у нас вважаютьс безпечними і натуральними! Але ті трави які є в аптеці, вони також «заправлені» купою незрозумілих речовин, консервантів тощо! Ніхто не знає, яка там кількість трав, їх концентрація тощо і яка потрібна щоб був якись ефект.
Немає доказових досліджень, що фітопрепарати є ефективними для лікування того чи іншого недугу! Ефективність фітопрепаратів на рівні плацебо! 20%!
Чим погано приймати і які наслідки прийому недоказових фуфломіцинів при тривожному, іпохондричному та панічному розладах?
При тривожному розладі формується захистна поведінка, тобто ви полегшуєте собі стан фуфломіцинами, по типу ви думаєте що вони вам допомагають, заспокоюєтесь, тимчасово стан покращується, але в перспективі тільки все прогресує!
У вас утворюється стійкий рефлекс: погано, фуфломіцин, краще, погано, фуфломіцин, краще, знову погано, знову недієві ліки, краще і так по колу!
При депресивних та виражених тривожних розладах є лікування курсове ( регулярно) та УНИКАЮЧЕ ( шкідливе) , коли погано.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Які гени передаються дітям від тата, а які — від мами?
Чому діти найчастіше народжуються вночі?
«Мандаринки» з плавлених сирків — оригінальна і проста закуска