Те, що нам говорили в дитинстві батьки не завжди підтверджується на практиці. Зокрема їхнє "ранок вечора мудріше" інколи причина відкласти справи на наступний день і провалити їх з тріском.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому по вихідним треба спати.Чому все так?
Насправді, причина досить проста.
Вся справа у біоритмах, як доводять психологи.
Якщо людина жайворонок то їй справді легше розпочати справи зранку і вдало та скоро їх зробити. Проблем з батьківськими приказками у таких людей не виникає. Вони можуть лягти спати о 12 ночі без почуття провини перед собою та зробити усе просто піднявшись з ліжка скоріш.
Однак, якщо людина є совою за біоритмом, порада йти спати невиконавши важливих справ може обернутись крахом. Людина ляже у ліжко, покрутиться в ньому кілька годин, ледве засне а зранку прийдеться скоріше встати аби все встигнути зробити. Найчастіше совам легше виконувати все саме пізньої ночі. Таким людям в легше сконцентруватись в тиші і при світлі настільної лампи, найгеніальніші ідеї також приходять пізно вночі.
Тому якщо вам важко починати життя заново з понеділка чи зранку у будь-який інший день - не хвилюйтесь, робіть усе так як вам заманеться. Зрештою, ніхто не забороняв відкрити нову сторінку вночі.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як відчути себе своїм: правила поведінки у новій компанії.