Навчіться планувати власний час Пам'ятайте, що всі справи відразу не вирішити, тому навчіться розставляти пріоритети. Рівномірно розподіляйте поточні справи, щоб рідше засиджуватися в офісі, і візьміть собі за правило брати роботу додому (виходити по вихідним на роботу) тільки в критичних ситуаціях (коли аврал на роботі, коли проект повинен бути виконаний до певної дати).
Так само як ви заносите в записну книжку різні робочі моменти, вписуйте у ваш розклад і особисті моменти (відвідування друзів, вечірки, кіно, театр, спорт, хобі).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В який день тижня жінка найгарнішаДавайте зрозуміти керівництву, що у вас крім роботи є ще особистий час на себе і для себе. Встановлюйте певні рамки
Не варто брати участь у всіх проектах відразу лише тому, що ви розумніі амбіційні, і про це вас просить керівництво. Пам'ятайте, що в житті завжди важливіше якість, а не кількість. Вам слід навчитися говорити «ні» новим обов'язкам, новим проектам, якщо ви бачите, що в робочий час вам усього не встигнути, і доведеться ще працювати активно і у вихідні. Відповідаючи «ні» керівникові, завжди дякуйте за пропозицію, але разом з тим давайте зрозуміти, що не можете прийняти її з причини вашої теперішньої завантаженості. Говоріть також про те, що, якщо ваш графік стане вільнішим, ви із задоволенням приймете участь у новому проекті і т.д.
Просіть про допомогуПам'ятайте, прохання про допомогу - це не прояв слабкості, а, навпаки, вміння розподілити обов'язки на шляху до досягнення мети. Ми всі, так чи інакше, потребуємо допомоги, так навіщо ж від неї відмовлятися? Не варто звалювати на свої плечі абсолютно все і відчувати себе при цьому як вичавлений лимон, якому вже не потрібно ні хобі, ні особисте життя (точніше, на все це просто вже не вистачає часу і сил).
Нагадуємо, раніше ми писали про те
що погано впливає на ваш мозок.