По-перше, переїдання. Велика кількість їжі в кожному будинку, обов'язкові походи в гості з традиційними застіллями - все це негативно позначається на організмі людини в цілому. Печінці і шлунку важко справлятися з покладеними на них обов'язками перетравлювати величезну кількість несумісних між собою продуктів. У результаті людини можуть мучити болі в животі, постійне відчуття важкості і порушення сну.
Друга причина, за якою людям не вдається відпочити в повній мірі, - це зловживання алкоголем. Причому необов'язково, що людина за час свят випивала міцні напої літрами. Адже навіть ті, які практично не вживають алкоголь, ухитряються випити за новорічними та різдвяними столами практично всю свою річну норму. Знову ж, з таким навантаженням важко справлятися печінці і ниркам. А постійна присутність в крові алкоголю погано позначається на роботі головного мозку. Звідси і регулярні болі в голові.
Крім цього, повністю збивається весь режим дня людини. Прокидаються люди пізно, снідають вже в обід, а обідають під час вечері. Сам же вечеря перетікає в нічний надмірне поглинання їжі. А це теж призводить до повного дисбалансу всього організму.
Також, як запевняють психологи, у частини населення країни може розвинутися так звана післяноворічна депресія. Адже за статистикою всього 8 % людей можуть дозволити собі такі тривалі вихідні піти в кафе, ресторани, клуби і інші місця розваг. Інші ж змушені проводити цей час або вдома, або в гостях. Довгі свята вимагають великих матеріальних витрат, навіть якщо ви просто залишаєтеся вдома. Саме ці фактори і вводять людей замість радості в депресію.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чому не можна дарувати годинник