1. Вітамін B-12В-12 можна знайти в продуктах тваринного походження. Він має важливе значення для роботи мозку, крові та нервової системи. Окрім того, після 40 років зменшення соляної кислоти в шлунку спричиняє проблеми з його поглинанням. Тому багато людей похилого віку мають споживати його через збагачену їжу або дієтичні добавки.
2. КальційКальцій є важливим мінералом, який наявний у таких продуктах, як молоко, сир та інші молочні продукти. Мінерал є основою для збереження міцних кісток та зубів. Крім того, кальцій бере участь у кровообігу, балансі нервової системи та скороченні м’язів.
3. Вітамін DВітамін D легко отримати через вплив сонячного світла, а також при додаванні до раціону яєць або молока.
Погана абсорбція вітаміну D може призвести до діабету, розсіяного склерозу, серцево-судинних та хронічних захворювань.
4. КалійКалій є важливим мінералом для деяких основних функцій м’язів та нервової системи. Якщо ви не споживаєте достатню кількість калію після 40 років, ви можете помітити: біль у м’язах, м’язову слабкість, зневоднення, судоми, діарею, закреп чи нервово-м’язові розлади.
Щоб переконатися, що ви приймаєте необхідну кількість калію, важливо дотримуватися різноманітної дієти, яка включає горіхи, каву, шоколад та зелені овочі.
5. МагнійМагній є важливим мінералом і життєво важливим регулятором кров’яного тиску. Він також дуже важливий для збільшення рівнів енергії та абсорбції кальцію, а також для інших важливих метаболічних реакцій. Його можна знайти в зелених листових овочах, нерафінованих зернах, бобових культурах, серед яких соя або боби, а також волоських горіхах.