До схуднення треба підходити з розумом, а не кидатися вниз головою.
схуднення
Жорсткі дієти неминуче закінчуються «емоційним крахом». Коли ви намагаєтеся перехитрити своє тіло, воно неодмінно перехитрує вас у відповідь. Як тільки ви намагаєтеся включити режим обмеження, організм адаптується і дає дзеркальну відповідь - просто починає використовувати менше енергії:
1. Включає мінімум «термічний ефект», скорочуючи енергію, яку використовує для перетравлення їжі, оскільки отримує її менше; 2. Швидкість метаболізму у стані спокою знижується з кожним втраченим кілограмом; 3. Сигнали голоду накопичуються, через що потяг до їжі починає зашкалювати; чим більше ви себе обмежуєте, тим сильніше хочеться їсти.
Крім того, експрес-дієти та пов'язана з ними філософія часто призводять до розладів харчової поведінки, неприємних емоційних станів (почуття провини та стресу, пов'язаного з їжею), а також до порушення метаболізму та погіршення якості тіла.
Протягом кількох тижнів ви жили в режимі "все або нічого". Втративши більшу частину м'язової маси, ваше тіло стане машиною, що поглинає жир, оскільки його пріоритетом буде поповнення запасів енергії. Жирові клітини нашого тіла мають чудову пам'ять. Тому початковий рівень жиру в організмі не тільки буде досягнутий набагато швидше після жорсткої дієти, а й у багатьох випадках перевищений.
Самі думайте, чи вам це потрібно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою