За словами дієтолога Дуейна Меллора, саме випираючий, а не плоский живіт може бути ознакою правильної роботи кишечника та гарного здоров'я.
Випирання живота - фізіологічна норма
В інтерв'ю The Guardian дієтолог Меллор розповів, що людям часто вселяють думка про необхідність мати плоский живіт, тим часом як він може не бути фізіологічною нормою.
«У людей відрізняється форма шлунка, тому для багатьох живіт, що випирає, є варіантом анатомічної норми», - пояснив фахівець.
Крім того, додав дієтолог Меллор, що живіт, який випирає, може говорити про хорошу роботу кишечника. Зокрема, живіт стає опуклим через гази, що виникають внаслідок того, що отримана з їжею клітковина почала переробляється кишковою мікрофлорою разом із виробленням корисних речовин.
Відсутність плоского живота в жінок – це нормальне, фізіологічно обумовлене явище, оскільки у ділянці внизу живота розташовуються органи статевої системи. Що може збільшити жінкам живіт – ендометріоз, затримка рідини, гормональні зміни.
Вплинути на появу живота, що випирає, можуть і деякі звички, що провокують активне накопичення газів у травному тракті. Таке може відбуватися через часті позіхання, жування жуйки, занадто швидкого поглинання їжі або розмов під час їжі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як налагодити стосунки між дітьми у сім'ї?
Як допомогти школяреві впоратися з великим навантаженням?
Крем-брюле з ромом: рецепт коктейлю для новорічних свят