Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиДермопантен

-


Інструкція


Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: dexpanthenolum

основні фізико-хімічні властивості: кремово-біла маса однорідної консистенції з характерним запахом;

склад: 1г мазі містить: речовина активна – декспантенол – 50мг

допоміжні речовини: білий вазелін, білий віск, рідкий парафін, Твен 80, очищена вода, композиція запаху.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічний засіб для лікування ран та виразкових пошкоджень.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат діє заспокоююче та проти запально, прискорює загоєння та зберігає шкіру від впливу вологи, підвищує еластичність шкіри. Декспантенол метаболізований до пантотенової кислоти (вітаміну В 5). Пантотенова кислота, яка відноситься до групи вітамінів В, є складовою коензимуА, який відіграє суттєву роль у метаболізмі вуглеводів, жирів та білків; важливий для правильного функціонування шкіри. Впливає на регенерацію шкіри, ріст волосся та нігтів.

Фармакокінетика. Декспантенол дуже добре вбирається шкірою таметаболізується до пантотенової кислоти (вітаміну В 5). Пантотенова кислота легко вбирається із стравоходу та проникає в усі тканини. Близько 70% виділяється із сечею.

Показання для застосування. Для лікування ран різного походження, такихяк: ушкодження, порізи шкіри, опіки, подразнення (після надмірного загару, радіотерапії, застосування кварцевої лампи), запалення шкіри, а також при запаленнях слизової оболонки носа. Призначений для лікування сухої шкіри. Дляжінок: для догляду за сосками під час годування груддю (попереджує та лікує потертості та запалення сосків), при лікуванні пошкоджень слизової оболонки шийки матки. Під час догляду за немовлятами: для попередження та лікування попрілостей, почервоніння, запалення шкіри.

Спосіб застосування та дози. Для лікування ран різного походження, такихяк вказано вище, мазь накладається один чи кілька разів на день у залежності від конкретного стану. При догляді за сосками під час годування груддю після кожного годування накласти компрес із мазі. При лікуванні пошкоджень слизової оболонки шийки матки мазь накладається у залежності від стану один чи кілька разів на день. При догляді за немовлятами застосовується під час кожної зміни пелюшок.

Побічна дія. Препарат практично не виявляє побічних ефектів. Дуже рідко можуть проявитися невеликі локальні алергічні реакції у зв’язку з індивідуальною гіперчутливістю до препарату.

Протипоказання. Протипоказань немає.

Передозування. Передозування немає у разі використання препарату якмазі.

Особливості застосування. Немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про взаємодію препарату з іншими лікарськими засобами не отримані при застосуванні препарату у вигляді мазі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі від 15 до 25оС. Термін придатності 18 місяців.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus