Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиФерезол

ВАТ Лубнифарм


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: легко рухлива оліїста рідина від світло-коричневого до темно-бурого кольору з запахом фенолу;

склад: 100 г рідини містять фенолу – 60 г, трикрезолу – 40 г.

Форма випуску. Рідина для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група
. Засоби, що застосовуються для видалення бородавок та мозолей. Код АТС D11А F.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ферезол – комбінований препарат, що має припікальну та бактерицидну дію. Механізм протимікробної дії полягає в необоротній коагуляції білків, які входять до складу життєво важливих структур збудника (цитоплазматичної мембрани, джгутиків та ін.), що призводить до втрати функцій, які вони виконують, та загибелі мікроба. Препарат не має вираженої вибірковості відносно певних видів мікробів, активний відносно грам позитивних, грам негативних бактерій, грибів, вірусів, найпростіших. Механізм припікальної дії зумовлений деструкцією макромолекул клітин та волокон шкіри і слизових оболонок (хімічний опік). При контакті з тканинами організму викликає хімічні опіки.

Фармакокінетика. Не встановлена.

Показання для застосування. Для видалення папілом, гострокiнцевих кондилом шкіри, кератом, бородавок, сухих мозолей.

Спосіб застосування та дози. Ферезол застосовують у дорослих лише в умовах лікувального закладу і лише зовнішньо. Препарат наносять безпосередньо на утворення, що обробляється, уникаючи його потрапляння на сусідні ділянки шкіри і, особливо, на слизову оболонку. Папіломи, бородавки, кондиломи змазують безперервно протягом 10-60 хв (залежно від їх розмірів). При наявності папілом, які мають тонку ніжку, змазують лише ніжку. Повторну обробку здійснюють через 6-8 днів після того, як струп відпаде.

Бородавки на кистях, кератоми, сухі мозолі з явищами ороговіння попередньо розм'якшують шляхом розпарювання, а потім змазують препаратом безперервно протягом 1 години. При необхідності через 2 тижні вказану процедуру можна повторити. Допускається проведення 4 - 5 процедур.

Одну процедуру проводять, змочуючи Ферезолом тверду турунду із хірургічної вати, і обережно наносять на поверхню, що обробляється.

Побічна дія. Обробка Ферезолом ділянки шкіри поблизу ока може викликати набряк сітківки, який зазвичай минає самостійно. Відчуття печіння на місцях нанесення препарату.

Протипоказання. Застосування препарату протипоказано при невусах, гіпер чутливості до компонентів препарату. Дитячий вік.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Ділянку шкіри, на яку наносили Ферезол, не можна змазувати ніякими мазями.

Передозування. При потраплянні препарату на велику площу поверхні шкіри можливий хімічний опік, загальна інтоксикація організму. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Недопустиме потрапляння препарату в очi та на слизові оболонки. Не допускається бинтування обробленої ділянки шкiри, видаляння струпа, а також повторне нанесення препарату раніше вказаного терміну. Ділянки шкіри, що оброблені Ферезолом, не повинні торкатися синтетичного одягу. Оброблена Ферезолом ділянка шкіри для запобігання дерматиту повинна висохнути на відкритому повітрі. В умовах правильного застосування препарат не залишає рубців.

Не можна обробляти Ферезолом поверхню шкіри площею більше 20 см2.

Вагітні та жінки в період лактації застосовують препарат з обережністю і лише тоді, коли, на думку лікаря, користь від застосування препарату перевищує можливий ризик для плода (дитини).

Умови та термiн зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці, при температурі від 8 0С до 15 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці! У разі випадання кристалів флакон перед застосуванням слід нагріти на водяній бані при температурі від 30 °С до 40 °С при легкому збовтуванні, після розчинення кристалів препарат придатний до застосування. Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності.

Термін придатності – 4 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 5 г і 15 г у флаконах.

Виробник. ВАТ Лубнифарм.

Адреса. Україна, 37500, м. Лубни, Полтавська обл., вул. Петровського, 16.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus