Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиТрибестан

АТ “Софарма”. Болгарія


Трибестан

Код: G04BX50

Урологічні


Інструкція


Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 таблетка містить якірців сланких трави екстракт сухий (35-45:1) 250 мг (не менше 112,5 мг фуростанолових сапонінів);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, кросповідон, магнію стеарат, тальк, опадрай коричневий (частково гідролізований полівініловий спирт, тальк, оксид заліза червоний (Е 172), оксид заліза чорний (Е 172), лецитин (Е 322), ксантанова камедь (Е 415), оксид заліза жовтий (Е 172)).

Лікарська форма.

Таблетки, вкриті оболонкою.

Двоопуклі таблетки коричневого кольору зі специфічним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.

АТ «Софарма».

1220, м. Софія, Ілієнське шосе 16, Болгарія.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, які впливають на статеву систему. Код АТС G04B X50.

Препарат природного походження, отриманий за оригінальною технологією з надземної частини рослини Tribulus Terrestris L. Препарат містить переважно стероїдні сапоніни фуростанолового типу. Має загально тонізуючу дію, зміцнює імунітет; стимулює деякі функції статевої системи, при цьому сприяє нормалізації сну, покращенню самопочуття і працездатності. У чоловіків відновлює і поліпшує libido sexualis, подовжує час ерекції. Виявляє стимулюючий вплив на сперматогенез завдяки тому, що збільшує кількість сперматозоїдів та їх рухомість. У жінок препарат поліпшує libido sexualis, сприятливо впливає на вазомоторні прояви при природному та посткастраційному клімаксі, зменшує суб‘єктивні відчуття: безсоння, загальне напруження, дратівливість або апатію.

Препарат має також гіпоглікемічний ефект. У пацієнтів із дисліпопротеїнемією значно знижує рівень загального холестерину і ЛНЩ (ліпопротеїнів низької щільності), без достовірного впливу на рівень три гліцеридів и ЛВЩ (ліпопротеїнів високої щільності) у сироватці крові.

Активна речовина протодіосцин швидко виводиться з плазми - вже протягом третьої години його концентрація є незначною. Екскретується переважно із жовчю. Низький відсоток виділення незміненого протодіосцину у порівнянні із прийнятою дозою підтверджує припущення, що він інтенсивно біотрансформується в організмі.

Показання для застосування.

Для профілактики і лікування (самостійного і комплексного) статевих розладів у чоловіків і жінок. При еректильної дисфункції чоловікам для збільшення лібідо, сили і тривалості ерекції. Самостійно або у комплексній терапії певних форм безпліддя у чоловіків: безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератоспермії (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі); безпліддя при відсутності поліпшення спермальних показників протягом одного року після операції з приводу варікоцеле; імунологічно зумовлене безпліддя. Жінкам з клімактеричним і посткастраційним синдромом з виявленими нейровегетативними і нейропсихічними проявами; при ендокринному яєчниковому безплідді. Для підвищення загального тонусу організму. При порушенні жирового обміну (дисліпопротеїнемії) для зниження загального холестерину і ЛНЩ (ліпопротеїнів низької щільності).

Протипоказання. Трібестан протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів препарату; при тяжких серцево-судинних і ниркових захворюваннях; у періоди вагітності і годування груддю.

Не рекомендується застосовувати препарат у дитячому віці до 18 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При лікуванні жінок з клімактеричним синдромом перехід з лікувальної на підтримуючу дозу повинен бути поступовим. Після різкого зниження або відміни ефективної дози можливий повторний прояв комплексу клімактеричних симптомів.

Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Протипоказано застосовувати препарат у періоди вагітності і годування груддю. При встановленні вагітності прийом препарату необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти.

Не рекомендується застосовувати віком до 18 років.

Спосіб застосування та дози.

Доза і тривалість лікування визначається залежно від тяжкості захворювання і переносимості препарату.

Для профілактики і лікування статевих розладів у чоловіків (для підвищення лібідо, сили і тривалості ерекції): по 1-2 таблетки 3 рази на добу протягом 30-90 днів. За необхідності курс лікування можливо періодично повторювати. Для профілактики і лікування статевих розладів у жінок (при зниженні статевого потягу, сухості піхви і погіршенні оргазму): по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 30-90 днів. За необхідності курс лікування можливо періодично повторювати.

При ендокринологічному безплідді жінкам: по 1-2 таблетки 3 рази на добу з 1-го по 12-й день менструального циклу. Курс лікування можливо періодично повторювати по рекомендації лікаря до настання вагітності.

При клімактеричному або посткастраційному синдромі у жінок лікування також індивідуальне і залежить від тяжкості стану. Звичайна доза становить 1-2 таблетки 3 рази на добу протягом 60-90 днів. Після поліпшення стану доза зменшується до 2 таблеток на добу. Підтримуюча терапія може бути тривалою (до 1-2 років).

При безплідді чоловікам слід приймати Трібестан по 1-2 таблетки 3 рази на добу. Лікування повинно тривати не менше 90 днів. Курс лікування можливо періодично повторювати по рекомендації лікаря до отримання задовільного терапевтичного ефекту.

При дисліпопротеїнемії Трібестан призначають дорослим у дозі 2 таблетки 3 рази на добу. Лікування повинно тривати не менше 90 днів.

Передозування. Дотепер не спостерігались випадки передозування Трібестану. При прийомі великої кількості препарату застосовується активоване вугілля, проводиться промивання шлунка і призначається симптоматичне лікування.

Побічна дія. Можливі реакції підвищеної чутливості. При прийомі до їди препарат може чинити подразнювальну дію на слизову оболонку шлунка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Одночасне застосування Трібестану з лікарськими засобами, які стимулюють овуляцію, веде до взаємного посилення їх ефектів.

Одночасне застосування Трибестану з діуретиками може підсилити ефекти останніх і потенціювати гіпотензивну дію антигіпертензивних препаратів.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці (в сухому, захищеному від світла місці) при температурі не вище 25 º С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері з ПВХ-плівки і алюмінієвої фольги; 6 блістерів у картонній коробці.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus