Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Уровіт

-


Уровіт

Код: G04BX50

Урологічні


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина бурого кольору з ароматним

запахом;

склад: 100 мл. настойки містять: материнка звичайна - 0,75 г, чаполочі пахучої трава -

0,3 г, споришу трава - 1 г, вівса посівного насіння - 1 г, цикорію корінь - 0,15 г;

допоміжні речовини цукор, спирт етиловий 45 %.

Форма випуску. Настойка.

Фармакологічна група. Препарати, що застосовуються в урології, спазмолітики включно. АТС: G04В.

Фармакологічні властивості.Терапевтична дія препарату зумовлена комбінованим ефектом рослинних засобів, кожен з якихмає характерні для нього властивості.

Материнка звичайна, або душиця містить в траві ефірні олії, флавоноїди, аскорбінову кислота та інші складові. Основні фармакологічні ефекти викликають компоненти ефірної олії - тимол ікарвакрол. Материнка, а також тимол здавна застосовувалися в народній медицині для стимулювання діурезу, як протизапальний, антимікробний засіб при запаленні сечостатевих шляхів, підвищеній нервовій і статевій збудливості. Трава чаполочі пахучої або зубрівка містить кумарин та деякі ароматичні кислоти, що зумовлює її ефект окислення багатьох речовин, що накопичуються при запальних процесах, сприяє зменшенню активності гнійних процесів, полегшенню перебігу захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

Трава споришу є основною складовою частиною цього комплексу. Містить кверцетин, флавоноїди, дубильні речовини. Вони попереджують утворення сечових каменів за рахунок дії розчинних сполук кремнію, підвищують діурез, виводять з сечею надлишок іонів натрію і хлору, збільшуючи фільтрацію в ниркових клубочках та зменшуючи зворотну реабсорбцію вниркових канальцях.

Насіння вівса посівного зменшує набряки, викликані хворобами нирок завдяки вмісту в ньому стероїдних сапонінів (авенакозиду А), органічних кислот (щавлевої, малонової та ерукової), мінеральних солей (фосфорних, кальцієвих та ін). Корінь, цикорію проявляє широкий терапевтичний ефект, у тому числі за рахунок вмісту гіркого глікозиду інтибіну, секвітерпенових лактонів (лактуцину та лактупікрину), три терпенів, кумариновогоглікозиду цикорину та багатьох вітамінів. Вони зумовлюють стимулюючий ефект нароботу серцевого м’яза, що покращує кровообіг і сечогінну ю при захворюваннях нирок.

Фармакокінетика. Комплексний препарат рослинного походження, тому фармакокінетику важко прослідкувати.

Показання для застосування. Призначають при запальних захворюваннях сечостатевих органів, при нирковокам’яній хворобі.

Спосіб застосування тадози. Дорослим призначають по 1 ч. ложці 3 рази на день за З 0 хвилин до їжі.

Побічна дія. У деяких пацієнтів можуть спостерігатися прояви підвищеної чутливості до компонентів препарату. При значному передозуванні і невиконанні рекомендацій може спостерігатися пригнічення центральної нервової системи, дихальна і серцево-судинна недостатність.

Протипоказання. З обережністю призначають при вагітності, матерям -

годувальницям та хворим нагломерулонефрит. Не призначають дітям до 14 років та хворим на цукровий діабет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Може посилювати дію антисептиків, протизапальних та сечогінних лікарських засобів, посилювати ефекти протимікробних препаратів, що застосовуються при лікуванні захворювань сечостатевих органів.

Передозування. При значному передозуванні може спостерігатися пригнічення центральної нервової системи, дихальна і серцево-судинна недостатність.

Особливості застосування. З обережністю призначають особам з індивідуальною підвищеною чутливістю організму до компонентів препарату.

Умови та термін зберігання. Зберігатиу прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей місті. При зберіганні допускається випадання осаду. Термін придатності - 2 роки.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus