1. Насамперед, дуже корисно завантажити себе у вечірній час справами: робота і домашні обов'язки в обсязі вище звичайного не залишать часу на думки про їжу.
2. Спільні вечері з рідними та близькими - річ корисна і приємна. Але краще їх перенести хоча б на годину раніше 18:00. І краще дати домочадцям можливість самим обслужити себе. Відсутність візуального контакту з їжею допоможе утриматися від вечірнього перекусу.
3. Активне соціальне життя - хороший мотиватор для здорового харчування. Але спілкування має бути без вживання солодощів, пива і солоних сухариків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи потрібно для схуднення користуватись калькулятором калорій4. Щоб знизити відчуття голоду, краще влаштувати обідню перерву трохи пізніше звичайного, або ж дозволити собі додатковий прийом їжі о 17:00 у вигляді легкого салату, йогурту, фруктів або овочів.
5. Бажано зберігати в холодильнику тільки ті продукти, які необхідні для приготування їжі на один день, а не цілий «продуктовий магазин». Малий асортимент продуктів віджене думки про незапланованої вечері.
6. Банальна хитрість - придбання ваги. Постійне вимірювання своєї ваги з позитивною динамікою в бік її зниження допоможе у перемозі над бажанням перекусити після 18:00.
7. Зміна одягу. Одяг варто замінити на більш обтягуючий, тим самим надавши собі можливість постійно бачити кожен зайвий сантиметр талії.