Налаштуватися на "овочевий день" слід напередодні, щоб встигнути купити необхідні продукти і запобігти перекусам чим-небудь "зайвим".
Кожна монодієта має свій певний раціон. У середньому, на день знадобиться близько 1,5 кг овочів. Розділіть їх на шість порцій: сніданок, пізній сніданок, обід, ланч і вечеря. Іноді дієтологи рекомендують додати до овочевого раціону молочні продукти, наприклад, 0,5-1 л кефіру з низьким відсотком жирності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчити себе їсти повільніше: 5 порад Напередодні ввечері вечеря має бути легкою, щоб підготувати організм до дієти.
Під час розвантажувального дня на овочах випивайте не менше 2 л мінеральної негазованою води. Можна додати пару чашок чаю без цукру.
Тренування і будь-яку іншу фізичну активність краще відкласти - низька калорійність раціону не передбачає навантажень. Але краще проводити розвантажувальний день активно і поза домом, щоб було менше спокуси перекусити чимось забороненим. Це також допоможе менше думати про їжу.
З розвантажувального дня "виходять" так само, як і з будь-якої дієти: наступний день повинен бути мінімальний за калорійністю.
При обмеженні раціону відбувається зупинка жовчі в печінці. Щоб цього уникнути, рекомендується з ранку натщесерце випити 1 ч. ложку рослинної або оливкової олії.
При нестерпному відчутті голоду можете випити склянку знежиреного кефіру або чашку трав'яного чаю. Обидва напої приборкають бажання перекусити.