Брак води в організмі
Часто недостатня кількість вологи сприймається організмом як голод. Тому спробуй перед тим, як почати щось жувати, випити чистої води без газу. Можливо голод на деякий час відступить.
Недостатня кількість білка
Білок найкраще втамовує відчуття голоду і не так розохочує рецептори як, наприклад, солодощі. Якщо відчуття голоду переслідує тебе постійно - спробуй їсти більше білкової їжі.
Не виспалася
Накопичена втома призводить до підвищення рівня греліну (гормону, який стимулює апетит) і зниження лептину (він відповідальний за відчуття ситості). Подаючи «сигнали голоду» організм відчайдушно намагається заповнити брак енергії. Стандартні 7-8 годин солодкого сну поставлять гормони і апетит на місце.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта від королеви: як худне Кейт МіддлтонЇж повільніше
Відчуття насичення приходить до нас тільки через 15-20 хвилин після завершення трапези, тому не поспішай заїдати щільний обід цукеркою. Почекай близько півгодини - можливо організму насправді потрібно набагато менше запропонованого.
Не нервуй
Стрес робить нас ненаситними. Коли ти знаходишся в напрузі, в крові утворюється адреналін і кортизол. Підвищений рівень цих гормонів змушує організм думати, що він знаходиться під атакою і потребує додаткової енергії - тут і прокидається шалений апетит.
Не забувай про сніданок
Навіть якщо ти не любиш їсти вранці, обов'язково потрібно хоч що-небудь покласти в рот в першу годину після пробудження. Інакше шлунок, який довгий час пустує, подає сигнал у мозок, виробляється гормон голоду - грелін і в обід і вечерю ти, швидше за все, з'їси набагато більше, ніж потрібно.
Їжа з Instagram
Цілими днями тебе оточують красиві фотографії їжі: сніданки, обіди та вечері ідеально викладені на розписних тарілочках. Після всіх побачених панкейків з кленовим сиропом, строкатих салатиків і соковитих стейків важко втриматися і не напасти на холодильник. Якщо зовсім складно - відписуйся від "фудпорна".