Сирі овочі - капуста, огірки, помідори, паприка вранці можуть викликати подразнення слизової шлунка. Їх не можна їсти натщесерце, особливо людям з проблемним травленням.
Червоне м'ясо. Для розщеплення такого білка організм вже повинен мати достатню кількість енергії. Крім того, ранок - час вуглеводів, а не складних тваринних білків.
Копченості та консерви. Цю їжу досить важко назвати корисною і не тільки на сніданок: консерванти, ароматизатори, багато солі ...
Кондитерські вироби. Виявляється, улюблений французами круасан - не найбільш правильний початок дня. У випічці багато простих вуглеводів, які перевантажують інсуліновий апарат людини. У результаті вже через годину організм знову хоче їсти, так і не дочекавшись корисних речовин.
Кращий час для сніданку - з 6:30 до 9:30
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти, які підвищують відчуття ситостіНа цьому наполягають дієтологи і фізіологи, що вивчають біоритми нашого організму. До речі, згідно системі хронохарчування (розроблена лікарями Рапен і Делабо і схвалена Європейським дослідницьким інститутом дієтології IREN), ідеальний з точки зору біоритмів раціон: багата жирами і повільними вуглеводами їжа - на сніданок; тваринні білки і трохи крохмалистих овочів - на обід; рослинні жири, фрукти та солодощі - в полудень; низькокалорійна їжа - на вечерю.
Чому? У організму є графік вироблення ферментів, що регулюють обмін речовин. Перша активна фаза процесу триває з 6:30 до 9:30