Головний доказ №1 щодо користі сала: ще наші бабусі та дідусі їли собі сало, хіба вони більше хворіли, чим теперішня молодь? Сало – це перевірений віками продукт, на не одному поколінні.
Тому виріш для себе сам, кому вірити і що для тебе правильна їжа: українське сало з варениками чи, наприклад, японські суші? Ми нічого проти суш не маємо, але така екзотична їжа з’явилася відносно недавно в Україні, і невідомо до яких наслідків може призвести, скажімо через років 10. Але інколи хочеться чогось незвичного: суш, бургерів чи шаверми!
Зрозуіло, що багато сала не можна. В помірних кількостях воно позитивно впливає на здоров’я: чистить печінку, запобігає атеросклерозу, підвищує імунітет. Цей продукт містить багато вітамінів, зокрема рідкісний вітамін F, який зміцнює судини.
Так само, як і оливкова олія, сало містить олеїнові кислоти, що позитивно впливають на серце та серцево-судинну систему. Завдяки висококалорійності (750 кілокалорій) сало дає організму потужний заряд енергії. Так, в салі міститься холестерин, який не завжди бажаний, проте його кількість не на багато більша, чим, наприклад в м’ясі чи вершковому маслі. Таким чином, їсти сало можна собі спокійно, але в межах розумного.
Джерело:
http://mannton.com.ua/food-health/isty-salo/ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Як лікувати кашель у дітей