1. Людина вихідного дняЛюдина вихідного дня починає їсти більше разом з закінченням робочого тижня. З понеділка по п’ятницю він чи вона ретельно стежить за своєю дієтою, принципово не переїдає і дотримується всіх правил. Проте з приходом суботи людина вихідного дня вирішує, що раз вже він так страждав весь тиждень, то тепер можна і розслабитися, в результаті чого він найчастіше з’їдає набагато більше, ніж планував спочатку.
2. Той, хто п’єТак-так, алкоголь – це теж спосіб переїсти. А все тому, що спиртні напої є напрочуд калорійними, а п’ються легко і швидко. Таким чином, в види переїдання можна сміливо включити і алкоголізм.
3. ХватальщикСьогодні ми оточені калоріями з усіх можливих сторін: навіть будучи на дієті, людина постійно стикається з різноманітними цукерками і шоколадками очікуючи прийому лікаря, заходячи в будь офісна будівля або навіть гуляючи по супермаркету, де завжди проходять різні дегустації та акції. Зрозуміло, стриматися може не кожен. Хватальщик – це саме така особистість, яка сама б можливо і не купила собі цукерок, але побачивши їх перед собою, тобто початку б неодмінно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Як вітамін А впливає на волосся?4. Заїдає стресЦе, мабуть, один з найпоширеніших способів набрання ваги: так як їжа приносить нам фізичне відчуття задоволення, насичення, спокою і навіть щастя, немає нічого дивного в тому, що багато людей вважають за краще саме з її допомогою «заїдати» всі свої проблеми. З одного боку з’їсти в поганий день трохи шоколаду або морозива – це нічого страшного. Проте все, що йде згори – прямий шлях до ожиріння.
5. Нічна жрицяНічна жриця, як і випливає з назви, поводиться стримано днем, але вночі пробирається до холодильника і не знає пощади. Найшкідливіше в нічних під’їдання те, що організм в такий пізній час вже не здатний як слід засвоїти їжу, в результаті чого вона або осідає в якості зайвої ваги, або ж забезпечує опівнічному їдцю ще кілька безсонних годин. Іноді все відразу.