1. Перш за все, перлова каша готується з перлової крупи.
Крупа в свою чергу проводиться з родини злакових - ячменю. Перлова каша зберігає в собі всі властивості цього злаку. Ячмінь містить велику кількість клітковини, яка виступає для організму в якості «віника», добре очищаючи шлунково-кишковий тракт від відкладень на стінках кишечника, від шлаків, нормалізує стілець і допомагає боротися з запорами.
2. Відвар перлової крупи використовується при наявності запальних процесів в шлунку, особливо рекомендується в післяопераційний період після хірургічної операції в черевній порожнині. Відвар можна готувати як на воді, так і на молоці. Народний рецепт відвару - 250 г перлової крупи заливаємо 1,5 літра гарячої рідини (вода, молоко), можна додати за смаком трохи солі або цукру. Доводимо до кипіння і варимо близько 20 хвилин. Одержаний відвар проціджувати не потрібно, він буде консистенції рідкої сметани. Приймати по 100-200 г за один прийом, 3 рази в день. Зберігати не більше доби.
3. Перловка, користь і шкода якої є нашою темою, містить в собі полісахарид б-глюкан. Ця речовина міститься в перлової крупі у великій кількості і сприяє зниженню холестерину в судинах. Такий холестерин-знижуючий ефект при постійному включенні в раціоні даної крупи посилюється і здатний повністю позбавити організм від зайвого холестерину і нормалізувати його кількість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Текіла для лікування багатьох хворіб