Властивості та користь м’яких сирів
Вершковий сир можна вживати самостійно, додавати його до салатів або бутербродів залежно від різновиду. Продукт має ніжну вершкову консистенцію, пряно-солонуватий присмак дозволяє поєднувати його і з десертами, і з основними стравами.
Який вплив на організм мають кисломолочні продукти:
- зміцнюють кістки та зуби, створюють профілактику остеопорозу;
- підвищують пружність шкіри;
- прискорюють виведення шлаків і токсинів;
- нормалізують кислотно-лужний баланс травної системи;
- покращують засвоєння поживних компонентів.
Завдяки високому вмісту білку, який засвоюється на 90%, спортсмени можуть активно набирати м’язову масу без додавання у раціон штучного протеїну. Продукти, багаті на фосфор, кальцій, мають у складі високий вміст вітаміну С — антиоксиданту.
Чи є різниця між домашніми та магазинними продуктами?
Магазинний або домашній м’який сир досить калорійний, швидко та надовго насичує організм. Для його приготування використовують козяче або коров’яче молоко, що ферментується за допомогою кисломолочних бактерій.
Чим корисний домашній розсільний сир?
- Це завжди свіжий продукт, який не містить консервантів і зберігається лише кілька днів.
- Ви самостійно можете регулювати солоність страви, підбираючи її на свій смак.
- Продукт містить натуральні ферменти, не потребує температурної обробки, тому поживні бактерії зберігають свої властивості.
До складу продуктів, які виготовляють для масового розповсюдження, додають стабілізатори смаку та консерванти. Штучні добавки допомагають продукту зберігати свіжість місяцями, але користі він уже не матиме. Індивідуальна непереносимість лактози у більшості випадків проявляється під час вживання саме магазинних кисломолочних продуктів.
Закваски від Vivo дозволяють зробити м’який сир, навіть якщо у вас не має спеціалізованого обладнання і навиків. Для приготування вам знадобиться лише молоко, вода та пакетик закваски. Готовий продукт потрібно тримати у солоній сироватці для подовження терміну придатності.