Дослідники з Університету медичних наук Семнана зазначили, що пацієнти, госпіталізовані до відділень кардіологічної допомоги, отримували користь від вживання суміші молока та меду.
Молоко з медом
Пацієнти, які отримували суміш молока та меду, повідомляли про покращення якості сну порівняно з тими, хто отримував плацебо.
Відмінності сну між експериментальною та контрольною групами до третього дня були значними.
Подальші дослідження, проведені у Вищій школі медицини Університету Осаки, показали, що ферментоване молоко сприятливо впливає на поліпшення сну у здорових людей похилого віку.
У дослідженні взяли участь 29 здорових людей похилого віку віком від 60 до 81 року. У ході експерименту випробуваним давали 100 г ферментованого молока або напій-плацебо щодня протягом трьох тижнів.
Дослідники виявили, що споживання молока призвело до значного покращення ефективності сну. Фонд сну зазначив, що властивості молока, що сприяють сну, можуть бути пов'язані з амінокислотою триптофаном. Триптофан відіграє важливу роль у виробництві мелатоніну, гормону, який допомагає людині відчувати сонливість.
Хоча вживання молока перед сном може бути корисним для багатьох людей, воно підходить не всім. Людям з непереносимістю лактози слід уникати молока будь-якої пори дня і ночі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі