Вони випускаються у промислових масштабах, щоб допомогти людям з цукровим діабетом.
сахарин
Підсолоджувачі - синтетичні речовини, які створені в лабораторних умовах, вони взагалі не беруть участь в обміні речовин. При цьому необхідно дотримуватись денного дозування, вказаного на упаковці.
Сахарин — один із найпопулярніших цукрозамінників. Тим не менш, він не рекомендований до вживання вагітним жінкам, оскільки при лабораторних випробуваннях ще в середині 70-х було виявлено його канцерогенну дію на організм. Також лікарі не радять застосовувати сахарин і людям із хворобами нирок. Схожі протипоказання відзначають і у цикломату, ще одного відомого підсолоджувача.
Один з найпрогресивніших і найбезпечніших синтетичних цукрозамінників — сукралоза. Нетоксичний і без смакових недоліків, виробляють його із звичайної сахарози. Єдиний недолік – висока ціна. Але ж для здоров'я не шкода?
Оскільки штучні підсолоджувачі отримані синтетичним шляхом, вони мають нульову калорійність. Їх не можна піддавати тепловій обробці, інакше речовини розпадуться на окремі хімічні елементи, вплив яких на організм абсолютно непередбачуваний.
А якими підсолоджувачами користуєтесь ви?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?