Якщо ви взялися підготувати свій організм до сезону інфекцій, то варто використовувати саме ці продукти.
чорна редька
1. Чорна редька. Чорна редька містить дефензин – антимікробні пептиди, які підвищують саме клітинний імунітет – опір організму перед інфекціями. Редьку можна їсти у свіжому вигляді, в салаті, але в ідеалі ферментовану.
2. Боби. Пророщуйте боби, їжте зелені паростки або проварені тушковані боби маш. Вони містять особливий резистентний крохмаль. Крім того, боби маш містять антигрибкові компоненти. Осінь - підступний час, коли загострюються хронічні інфекції, а опірність організму падає. Маш потрібно використовувати замість антиейдж гарнірів або додавати проростки до салатів.
3. Чорний часник. Використовують більше як приправу, він надає витонченого смаку стравам. Чорний часник можна використовувати у паштеті. Експерти рекомендують його використовувати в раціоні як лікарський засіб натщесерце, а також протягом дня: 3 рази на день як елемент функціональної кухні. У чорному часнику збільшується кількість полісахаридів, харчових волокон, а також кількість сапонінів, терпиноїдів – це все антимікробні та антигрибні, антимікотичні речовини, причому досить серйозні.
4. Ферментований буряк. Ферментований буряк містить беталоїни, антоціаніди - антиоксиданти, які сприяють відновленню після окислювального стресу, хвороб, інфекцій. З іншого боку, буряк — гепатопротектор, важливий елемент здоров'я гепатобіліарної системи, тобто жовчного міхура та печінки. Ферментований буряк благотворно впливає на роботу кишківника, знімає запалення, загоює виразки.
А що з цього ви б спробували?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою