Цей продукт володіє великою кількістю корисних властивостей, але їсти його можна далеко не всім.
Горіхи багаті на жирні кислоти омега-3, тому лікарі дієтологи рекомендують їх спеціально для людей, які страждають від депресії, втоми або стикаються з астенією. Крім того, горіхи містять мінерали, такі як залізо, фосфор, калій, магній, йод, вітаміни А, В, С, Е та Р, понад 20 амінокислот, ненасичені жири та білки.
З цих причин вони залишаються основним продуктом харчування у здоровій дієті. Враховуючи безліч поживних речовин, які організм отримує з горіхів, лікарі радять щодня їсти жменю горіхів. Завдяки високому вмісту корисних жирів, горіхи рекомендуються особливо в зимовий час, коли зовнішні фактори негативно впливають на шкіру. Горіхи покращують еластичність шкіри, тому їх споживання показано людям, які страждають від екзем або псоріазів.
Споживання волоських горіхів не протипоказане людям, хворим на гепатит, але в цьому випадку горіхи можна їсти в невеликих кількостях. Горіхи не викликають проблем із травленням, якщо правильно їх поєднувати з іншими продуктами. Не потрібно їсти горіхи під час рясної трапези, на обід або на вечерю. Їх можна поєднувати з сирою їжею, але не рекомендується поєднувати з макаронами, м'ясом, крохмалем, випічкою та солодощами.
А ви їсте багато горіхів?