Ця їжа володіє просто надзвичайною користю для організму.
Зелений салат рекомендується для підтримки вологості кишкового вмісту, але якщо у вас чутливий шлунок, то вживати його потрібно з обережністю. Багато хто також вважає, що природні ферменти, що містяться в зеленому салаті, сприяють хорошому травленню та запобігають стресам організму.
Дослідження показують, що люди, які їдять зелений салат, мають значно вищі рівні вітамінів С, Е, В6 та фолієвої кислоти – ключових поживних речовин, які підтримують здорову імунну систему та знижують ризик ожиріння, хвороб серця та інших хронічних захворювань. Деякі види зеленого салату (наприклад, салат Ромен з хрустким довгим листям) є відмінними джерелами вітаміну А, вітаміну С, марганцю та хрому, клітковини, вітамінів В1, В2. Листя салату містить різні мінерали, такі як йод, магній, фосфор. Неорганічні сполуки йоду мають антисклеротичну дію, особливо на великі судини, мають гіпотензивний ефект і сприяють нормальному функціонуванню щитовидної залози, що особливо важливо для людей похилого віку.
У природних, «живих» овочах, зокрема зеленому салаті, є достатньо всіх мінеральних солей, необхідні процесів життєдіяльності організму. Солі магнію потрібні для нормального функціонування клітин, вони регулюють нервові імпульси, сприяють очищенню печінки. Ці солі уповільнюють старіння організму та допомагають у боротьбі з раком. Фосфорні солі, що містяться в салаті, дуже важливі для опорно-рухової системи. У поєднанні з вітаміном D вони підтримують нормальний рівень кальцію в організмі, але, крім того, позитивно впливають на функції нервової системи.
А ви любите зелений салат?