Ми можемо навіть не здогадуватися про наявність внутрішніх блоків, які крадуть нашу енергію.
1. Перший блок - позиція "не бути щасливим". Наприклад, почуття провини за скоєні (або, навпаки, вчасно не зроблені) вчинки в минулому може стати причиною пригніченого стану і появи депресії. Людина страждає і забороняє собі (усвідомлено або частіше - несвідомо) відчувати, любити, розкритися. Це ставлення до себе не дає можливості підняти настрій і стати щасливою.
2. Другий блок - позиція жертви: "так мені й треба", "хороше не для мене". Люди з "філософією ослика Іа" мають занижену самооцінку і впевнені, що все цікаве, захоплююче, яскраве - не для них. А якщо в їхньому житті відбуваються цікаві події, вони примудряються їх не помітити або пропустити. Дотримуючись такої позиції, людина сама робить своє життя прісним і продовжує скаржитися, що йому випала невдала доля. Як можна стати щасливою в такому стані?
3. Третій блок - мізантропія, ненависть до оточуючих. У такої людини всі погані, все винні, всі мерзотники (сама вона, зрозуміло, хороша і порядна). Вона витрачає стільки енергії на боротьбу зі світом, що не здатна побачити його переваг, не в змозі оцінити його подарунки і побачити все те прекрасне, що доступно людям, очі яких не затуманені негативом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масаж пальців рук, який допомагає від депресіїУ стані депресії треба обов'язково включити центр задоволень, який знаходиться в мозку. Хочеш відчувати себе краще, роби це примусово!
Ходи пішки, дивись хороші добрі фільми або програми за участю людей, які впоралися з цим стан.
Можна також вибрати спокійне проведення часу - сходити в театр, поїхати на екскурсію в інше місто, відправитися з друзями на сільську ярмарку. Або, навпаки, віддати перевагу екстремальним захопленням. Наприклад, відвідати заняття зі скелелазіння.