1. Ви не відчуваєте себе на "своєму місці"Можливо, вам вдається спілкуватися строго по справі з більшістю зі своїх колег, але, як кажуть психологи, ви не відчуваєте своєї «приналежності до групи». Це означає, що вас зовсім не чіпають розмови оточуючих, їх амбіції здаються смішними, а від жартів, навпаки, сміятися ніколи не хочеться.
2. Ви не використовуте свої знання на повнуМоже бути, справа в тому, що ви просто «overqualified» - ваші знання і можливості набагато ширші того, що вимагає ваша посада. Чи намагалися ви ситуацію змінити, і які реальні перспективи вашого просування? Якщо їх немає - висновки очевидні.
3. Ви не хочете щось вчитиЩоб розвиватися і будувати кар'єру, необхідно «відповідати на професійні виклики». Не виключено, що ви самостійно їх собі створюєте, знаходите можливість десь підвищувати кваліфікацію, відточувати майстерність, а ваша робота за фактом цього зовсім не вимагає. Якщо так - чому б не застосувати ваші гідності там, де вони будуть затребувані?
4. Вам байдужі промахи та поразкиЧому ви працюєте саме тут? Якщо відповідь звучить так: «Тому що звикла», «Від добра добра не шукають» або «Ну де я буду ще щось шукати ...», - ви втрачаєте мотивацію, це факт. І дуже скоро він стане очевидний не тільки для вас, але і для оточуючих вас колег.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стосунки на відстані: 6 способів їх зберегти5. Ви не підтримуєте корпоративні цінностіЦе може виявитися що завгодно - від загальних моральних принципів і екологічних переконань до офісного дрес-коду або звички всім разом пити чай з тортами і тістечками. Якщо вам це вже зараз не підходить, то навряд чи варто сподіватися, що коли-небудь все-таки підійде.
6. Кожен ранок ви починаєте з тривогою«Знову на роботу!» - Якщо ці слова викликають не ентузіазм, а досаду, тривогу і роздратування, фахівці настійно рекомендують прислухатися до своїх відчуттів. Тому що наше тіло, на відміну від так званого «здорового глузду», дуже рідко помиляється і ніколи не бреше.