Проблеми з мисленням та мовою. Вчені встановили, що викид гормонів стресу в кров може негативно впливати на зони головного мозку, відповідальні за аналітичні здібності і критичне мислення. Людині стає важко підбирати потрібні слова для формулювання думок.
"Ведмежа хвороба". Бажання часто відвідувати туалет при стресі обумовлено дією адренокортикотропного гормону, що викликає діскенезію тонкої кишки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому люди набирають вагу від стресу?Шкірні недуги. Підвищена пітливість, атопічний дерматит, свербіж шкіри - все це теж типові наслідки стресу.
Симптоми застуди. Стресові гормони послаблюють імунну систему організму, тому людина може відчувати типовий при застуді дискомфорт - нежить, кашель, ломоту в тілі.
Випадіння волосся. Чим довше людина перебуває в стресовому стані, тим гіршим стає її волосся. Але навіть якщо стрес вже позаду, волосся відновлюються не одразу..
Проблеми зі слухом. Люди, які відчувають стрес, часто скаржаться на появу дзвону у вухах. Крім того, змінюється сприйнятливість до шумових сигналів.
Довге загоєння ран. Через зсув у реакціях імунної системи навіть не дуже серйозні пошкодження на шкірі і тілі вимагають тривалого часу для загоєння.
Біль в животі. Вченим добре відомий негативний вплив гормонів стресу на шлунково-кишковий тракт. Людина може відчувати тяжкість, здуття в животі і біль в епігастральній ділянці, який іноді не проходить після прийому ліків.