Гіперсексуальний розлад
Колишній конгресмен Америки Ентоні Вейнер є останнім політиком, що потрапив у незграбний секс-скандал і привернув підвищену увагу до цього розладу психіки (хоча це не означає, що воно було діагностовано у нього). Гіперсексуальний розлад включає в себе інтенсивні сексуальні фантазії, сексуальні спонукання і сексуальну поведінку протягом не менше ніж шести місяців. Експерти кажуть, що є необхідність для позначення цього розладу як унікального психічного стану здоров'я, тому що у деяких людей воно періодично виходить з-під контролю. Девіантні поведінки, таке як педофілія і фетишизм, вже були визнані офіційними розладами.
Дисфоричний розлад
Більшість жінок знайомі з так званим передменструальним синдром, тобто ПМС, який відбувається за кілька днів до настання місячних і має безліч малоприємних симптомів, що включають перепади настрою, чутливість грудей, тягу до їжі, втома, дратівливість і депресію. Предменструальний дисфоричний розлад психіки, або ПМДР, вважається більш серйозним захворюванням. Воно може викликати крайню дратівливість або гнів, помітно пригнічений настрій, почуття безнадійності, занепокоєння, крайнє напруження. Лікарі припускають, що пацієнти з ПМДР страждають від ПМС або іншого розлади в результаті неправильного лікування.
Компульсивна обжерливість
Лікарі визначають обжерливість, як поїдання будь-якої кількості їжі, що перевищує кількість, спожита більшістю людей за той же період часу в аналогічних умовах. Крім того, особи, які страждають цим розладом психіки, відчувають, що не мають ніякого контролю над собою під час їжі. Це не той випадок, який пов'язаний із звичайним переїданням за столом у святковий обід, обжерливість має нав'язливий характер. Переїдання відбувається, в середньому раз на тиждень протягом не менше ніж трьох місяців. Дослідники говорять, що розлад також може бути пов'язано з ожирінням, але необхідні подальші дослідження, щоб підтвердити це.
Розлад навчання
Експерти кажуть, що люди з цим розладом відчувають труднощі в навчанні основним академічним навичкам, які відповідають їх віку, зниження освітніх можливостей та інтелектуальних здібностей. Ці порушення заважають навчанню дітей усного мовлення, математики, читання чи письмової мови. Вони впливають на людей, які мають, принаймні, середні здібності мислення і міркування, і тому відрізняються від розладів інтелектуальних можливостей, таких як розумова відсталість.
Розлад накопичення
Накопичувальне розлад визначається як обсесивно-компульсивний розлад особистості. Але експерти, які вивчають це захворювання, припускають, що компульсивне накопичення, здається, незалежно від інших захворювань. Багато людей колекціонують багато речей, іноді надмірно багато, але це не накопичувальне розлад. Накопичувальне розлад ідентифікує людей, які мають інтенсивне прагнення до накопичення великої кількості предметів поза всякою потреби в них, як правило, в тій мірі, в якій дозволяє вільний простір в їх будинках.