Як подолати емоційне вигорання - читайте у матеріалі.
Емоційне вигорання
Емоційне вигорання знайоме всім не з чуток. Робота, безперервне навчання в якийсь момент можуть призвести до того, що людина просто стає апатичною і млявою, на жаль, від цього ніхто не застрахований. Тому завжди потрібно знати дієві способи, які допоможуть прийти у нормальний емоційний стан та впоратися з вигоранням.
Планування
Близько 80% людей у 2022 році зіткнулися зі стресом і зазнали емоційного вигорання. Найбільше схильні до цього розладу люди, професія яких безпосередньо пов'язана зі спілкуванням з людьми. Тривалість вигорання буває різною – від тижня до півтора року. Щоб вчасно допомогти собі, необхідно вести календар та чітко планувати свої дні – прописувати час для роботи та, звичайно, відпочинку.
Найчастіше в календарі відзначені всі зустрічі, наради, але зовсім не залишається часу на обід, вечерю, хобі та захоплення. Також багато хто після інтелектуально складної роботи продовжує інтелектуально відпочивати, але зараз варто розуміти, що ваш мозок не відпочиває, а продовжує працювати.
Відновити емоційний стан допоможуть прогулянки та фізична активність. Також важливо підтримувати рівень вітамінів B і D, нестача їх в організмі може призвести до розвитку апатії. Включайте до раціону більше продуктів з їхнім вмістом або приймайте вітаміни та ліки, які прописати може лише лікар.
Якщо людина не змінюватиме стиль роботи та життя, то при припиненні прийому медикаментів усі симптоми вигорання повернуться.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою