Інтроверт - це звичайна людина, відхилень від психіки ви не знайдете навіть в найдетальніших дослідженнях. Просто він не такий як інші.
Найближчий, найкращий співрозмовник для інтроверта – він сам. Саме інтроверту властиво самокопання, постійне аналізування своїх вчинків, він з тих, хто «сім разів відміряє», перш ніж щось скаже чи зробить.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сумісність темпераментів у стосункахЦе педантичні, дуже пунктуальні люди, яку роботу вони виконують хоча і не досить швидко, але вже досконально правильно, до букви, до коми. Все у них згідно з правилами та інструкціями, це ідеальні виконавці, і до лідерства вони не прагнуть – адже тоді виникає необхідність публічності, привернення до себе уваги, чого інтроверти не сприймають.
Інтроверт постійно перебуває ніби поглиненим в своє самоспоглядання, для нього його внутрішній світ – найдорожче і цікаве, і пускати в нього кого б то не було з боку він не збирається. Розкрити свою душу інтроверт вирішується дуже небагатьом, лише найближчим людям, і то зовсім небагато, лише її краєчок. Тому всі переживання та емоції він тримає в собі, що позначається на постійній напрузі нервової системи.
Інтроверт, як ніхто інший, сильно підданий різного роду стресів, важко переносить емоційні перевантаження, так як навіть вдома він рідко знаходиться в повній ізоляції від спілкування, в якому почувався б найбільш комфортно.
Інтроверти по виду нервової системи діляться на два психотипи: флегматики і меланхоліки. Флегматики володіють досить стійкою психікою, характеризуються повільністю, спокоєм. Меланхоліки – найбільш уразливі в емоційному плані.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як впливає колір очей на характер.