Постійне недосипання
У багатьох жінок, на жаль, немає іншого вибору. Пізнє повернення додому з подальшим виконанням буденних домашніх справ – і ось результат: зайнятися улюбленою справою або просто насолодитися відпочинком чарівні трудівниці можуть хіба що після 10 години вечора. Не дивно, що кожній з нас хочеться продовжити то солодке відчуття “нічогонероблення”, побути наодинці з собою або коханим чоловіком. Як підсумок – спати ми лягаємо не раніше 12 години ночі.
На перших порах вашими постійними супутниками на роботі будуть синці під очима і тьмяний, болючий колір обличчя. Якщо після цього ви не налаштовані на нормований сон, організм запустить процеси, аналогічні до природного старіння організму.
Економія на косметиці
Бюджетні засоби краси не обов’язково погані, просто активних речовин в деяких з них дуже мало. Подібні “полегшені” склади не можуть повною мірою протистояти старінню організму, вони не стимулюють клітини шкіри на оновлення і мало сприяють регенерації. Шкіра не отримує достатнього зволоження і живлення і від цього страждає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім правил італійців: як дожити до 101 рокуЛюбов до солодкого життя
Шоколадні цукерки, ароматна халва, пишні бісквітні тортики і солодка газована вода – хіба може жінка встояти перед подібною спокусою? Глюкоза шкодить не тільки нашій статурі, проявляючись на тілі у вигляді неапетитно жиру, але і кольору нашої шкіри. У перспективі солодке життя робить шкірний покрив в’ялим і тьмяним.
Звичка чіпати обличчя
Протягом дня багато красунь “перевіряють” стійкість макіяжу або зовсім торкаються до лиця неусвідомлено. Торкаючись до лиця, ми сприяємо забруднення пор, розтягуванню м’язів і шкіри, що неодмінно обертається погіршенням привабливості зовнішнього вигляду.
Заняття спортом від випадку до випадку
Не у всіх представниць прекрасної статі в будні є час для занять спортом. Адже багато інструкторів з фітнесу наполягають на тому, що тренування повинні бути систематичними, 2-3 рази на тиждень – м’язи повинні регулярно отримувати навантаження. Заняття спортом “за настроєм” не принесуть багато користі організму. Відсутність продуманого підходу щодо власного здоров’я загрожує погіршенням кровообігу, накопиченням жиру, втратою гнучкості тіла і в’ялістю м’язів.