Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиОкацин

ЕКСЕЛЬВІЖН для Новартіс Фарма АГ, Франція


Інструкція


Загальна характеристика:

міжнародна назва: ломефлоксацин;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, безбарвний або світло-жовтого кольору, без запаху та видимих частинок;

склад: 1 мл розчину містить ломефлокса цину 3,0 мг, що еквівалентно ломефлокса цину гідро хлориду 3,31 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, гліцерол, ЕДТА динатрієва сіль, натрію гідроксид 1N, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на органи чуття. Протимікробні засоби, що використовуються в офтальмології. Код АТС S01АХ 17.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антибактеріальний препарат широкого спектра дії з групи фторхінолонів.

До препарату високочутливі: грам позитивні S.epidermidis, S.aureus, Bacillus, Corynebacterium; грам негативні: Branhamella сatarrhalis, Neisseria sp., Acinetobacter spp., Alcaligenes faecalis, Enterobacter ssp., Flavobacterium spp., H.influenzae, Klebsiella, Moraxella, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas ssp., Cerratia spp.; анаеробні Propionibacterium acnes.

Помірно чутливі: грам позитивні Streptococcus pneumoniae, Streptococcus spp., Micrococcus, Enterococcus faecalis.

Резистентні: Clostridium difficile, мікобактерії, гриби.

Механізм дії зумовлений здатністю ломефлокса цину впливати на ДНК-гиразу (топоізомеразу II), яка бере участь у поділі бактеріальної клітини, чим справляється миттєва бактерицидна дія.

Фармакокінетика. При закапуванні в очі ломефлоксацин швидко надходить до передної камери ока. При такому способі застосування діюча речовина препарату і його метаболіти не виявляються в крові та інших біологічних середовищах організму існуючими на сьогодні методами.

Показання для застосування. Бактеріальні інфекції переднього сегмента ока: кон’юнктивіт, блефарит, блефарокон’юнктивіт, спричинені чутливими до ломефлокса цину збудниками.

Спосіб застосування та дози. На початку лікування (у перший день) рекомендовано закапувати 5 крапель протягом 20 хвилин (по 1 краплі з інтервалом 5 хв) або 1 краплю на годину протягом 6-10 годин.

Дорослим, людям похилого віку та дітям старше 1 року рекомендовано закапувати по 1 краплі 2–3 рази на добу у нижній кон’юнктивальний мішок кожного ока. Тривалість лікування 7-9 діб.

Побічні ефекти. Іноді слабке відчуття печіння безпосередньо після закапування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У разі необхідності можна комбінувати з іншими очними краплями. При цьому перерва між закапуваннями повинна бути не менш ніж 15 хвилин.

Передозування. При дотримуванні вимог щодо способу застосування передозування неможливе. При погіршенні стану чи появі алергічних реакцій треба припинити використання препарату і звернутися до лікаря.

Особливості застосування. При закапуванні препарату слід знімати м’які контактні лінзи через можливу абсорбцію консерванта (бензалконію хлориду) та уникати попадання в очі прямих сонячних та УФ-променів.

Перед застосуванням вимити руки. Закрутити ковпачок до кінця, щоб зробити отвір на верхівці флакона – у піпетці. Відкрутити ковпачок. Закапати одну краплю, обережно відтягнувши нижню повіку і дивлячись угору. Флакон тримати вертикально, натискуючи на нього великим і вказівним пальцями. Уникати контакту між піпеткою та оком. Після застосування щільно закрутити ковпачок і вкласти флакон в упаковку.

Протипоказання. Гіпер чутливість до ломефлокса цину або до інших компонентів препарату, гіпер чутливість до інших хінолонів, період вагітності та лактації, дитячий вік до 1 року.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 250 С.

Термін зберігання - 3 роки від дати випуску препарату та 1 місяць - після першого застосування.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 5 мл у флаконі-крапельниці, в картонній упаковці.

Виробник. ЕКСЕЛЬВІЖН для Новартіс Фарма АГ.

Адреса. Ф-07100 Анноней, Франція.

СН-4056 Базель, Швейцарія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus