Як можна частіше вживайте різні каші. Перше місце необхідно віддати гречаній каші. При приготуванні каш використовуйте якомога менше солі, різних приправ і спецій. Для прискорення метаболізму в щоденний раціон харчування необхідно включити продукти з великим вмістом клітковини, яка бере участь у переробці жирів. Це капуста, бобові, морква, яблука, і висівки. Овочі краще всього готувати на пару або у відвареному вигляді.
Щоденний режим дробового харчування це прийом невеликих порцій їжі 5 - 6 разів на день. При прийомі їжі уникайте почуття переїдання. При складанні свого меню правильно комбінуйте продукти. Заборонено одночасно вживати жири і вуглеводи, наприклад картоплю і смажене м'ясо, або макарони з котлетами. Оптимальне поєднання це жири і білки (відварна курка і молочні продукти), або білки і вуглеводи (наприклад овочі з омлетом).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здорові перекуси для офісу: 4 варіантиНе забувайте про вживання м'ясних продуктів. Нежирні сорти м'яса - курка, нежирна яловичина, повинні бути присутніми в раціоні щодня. М'ясо необхідно готувати на пару або у відвареному вигляді. Якщо ви готуєте курку, шкіру необхідно знімати. При готуванні використовуйте мінімальну кількість солі, так як вона затримує воду в організмі.
Для прискорення метаболізму їжте якомога більше овочевих салатів. Огірок з зеленню - оптимальний вибір. При готуванні салатів забудьте про майонез. Для заправки використовуйте тільки рослинну або оливкову олія.