1. Ніколи не відмовляйте собі в щільному обіді. У разі неповноцінного обіду вам буде складніше відмовитися від вечері. Оптимальний вихід полягає в тому, щоб влаштувати собі полуденок. Потрібно перекусити годині о п'ятій вечора чимось легким, наприклад, яблуком. Випийте склянку кефіру.
2. Замість вечері краще випити чашку чаю, краще трав'яного або зеленого. Вельми корисний ромашковий чай. Гарячий напій знижує відчуття голоду, заспокоює шлунок.
3. Пийте якомога більше рідини. Вода заповнює шлунок і створює ілюзію насичення, а якщо у воду доданий лимонний сік, вдається активно впливати на обмінні процеси.
4. Не думайте про їжу. Варто зайнятися улюбленою справою, наприклад, почніть шити, в'язати, прочитайте книгу, розгадуйте кросворди.
5. Займіться фізкультурою. Виконайте комплекс вправ, наприклад, бодіфлекс або просто відіжміться, присідайте хвилин п'ятнадцять. Після зроблених вправ їсти, як правило, не так хочеться.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта парижанки: харчування як стиль життя 6. Приготуйте ванну з використанням заспокійливих масел (жасмину, троянди, пачулі, іланг-ілангу) або з морською сіллю. Тепла вода допомагає заспокоїтися, розслабитися, готує організм до сну.
7. Почистіть зуби. Після того, як вдасться очистити порожнину рота, вас зможе утримати від прийняття їжі психологічний фактор. Жуйте жувальну гумку. Солодкість, яка залишається в роті після гумки, притупляє відчуття голоду.
8. Постарайтеся лягати не пізніше півночі. Це важливо, з урахуванням того, що в організмі деякі обмінні процеси відбуваються в нічний час.